هنرهای سنتی

هنرهای دستی با تکه های پارچه

هنرهای دستی با تکه های پارچه

با استفاده از تکه های پارچه می توان هنرهای دستی زیادی خلق کرد. هنرهای دستی نیاز به خلاقیت دارد.

هنرهای سنتی

هنرهای سنتی

١) استفادۀ مجدد خلاقانه از شلوار جین و تبدیل آن به ساک خرید ــ اگر دلتان نمی خواهد شلوار جین کهنۀ خود را دور بیاندازید، از آنها برای درست کردن یک چیز کاملاً جدید استفاده کنید. درست کردن هنرهای دستی با استفاده از تکه های پارچه نه تنها روشی بسیار عالی برای صرفه جویی در مصرف پارچه می باشد، بلکه روح تازه ای به اقلام قدیمی و مورد علاقۀ شما می بخشد. این ساک به اندازۀ کافی بزرگ و جادار است و می توانید از آن برای خرید استفاده کنید.

هنرهای سنتی

هنرهای سنتی

٢) کیف پول از زیر بشقابی پارچه ای ــ آیا تعداد زیادی زیر بشقابی پارچه ای خریداری کرده اید؟ با دور نیانداختن زیر بشقابی هایی که نیاز ندارید کیف پول زیبایی درست کنید. این الگوی خیاطی نشان می دهد که هنرهای دستی ساخته شده از مواد بازیافتی می توانند به اندازۀ اشیای مشابهی که در مغازه ها یافت می شوند، شیک باشند.

هنرهای دستی

هنرهای دستی

٣) جعبه جواهر سفری از زیر بشقابی پارچه ای ــ دیگر هرگز یکی از زیورآلات گران قیمت خود را گم نخواهید کرد. این جعبه به شما کمک می کند تا هنگام سفر هم مرتب و منظم باشید. اگر شما به دنبال ایده هایی برای تبدیل سریع و آسان اشیای دور انداختنی خود به هنرهای دستی هستید، از این پروژه جالب بسیار خوشتان خواهد آمد.

هنرهای دستی

هنرهای دستی

٤) درست کردن گردنبند از پیراهن ــ این گردنبند به نخ نیازی ندارد. هم بزرگسالان و هم بچه ها به درست کردن این کارهای دستی با استفاده از مواد بازیافتی علاقه دارند و درست کردن این نوع گردنبند کاری بسیار آسان است. در واقع، می توانید دقایقی را در یک بعد از ظهر صرف درست کردن آن کنید. اگر پیراهن های کهنه دارید، می توانید انواع هنرهای دستی را با آنها انجام دهید.

هنرهای سنتی

هنرهای سنتی

٥) ساک خرید از تکه های پارچه ــ به منظور درست کردن کارهای دستی از تکه های پارچه، لازم نیست چیز دیگری خریداری کنید. از هر آنچه که دارید برای درست کردن این کیف زیبا استفاده کنید. این کار دستی ایدۀ خوبی برای کادو دادن به دوستتان نیز هست.

هنر

هنر

٦) جعبۀ سوزن نخ از شلوار جین ــ آیا به دنبال ساختن کارهای دستی از مواد بازیافتی می باشید؟ اگر چنین است، مطمئناً از این کار دستی مقرون به صرفه بسیار خوشتان خواهد آمد. در واقع، شما می توانید تمام وسایل خیاطی خود را در آن نگه داری کنید و به آسانی به آنها نظم و ترتیب دهید.

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *