کیف دست دوز پارچه ای

کیف دست دوز پارچه ای و ۶ نکته کلیدی برای انتخاب پارچه آن

چگونگی انتخاب پارچه برای کیف دست دوز پارچه ای

اگر قصد دوختن یک کیف را دارید، انتخاب پارچه مهم ترین کاری است که باید انجام دهید. شما می- توانید پارچه ای مناسب و یا شیک و مدروز انتخاب کنید. مهم ترین قسمت دوختن یک کیف دست دوز انتخاب پارچه ای است که طرح و رنگی زیبا را به نمایش بگذارد. پارچۀ انتخابی شما می تواند کیفتان را به کیفی ساده و از مد نیافتادنی (کلاسیک) و یا مد روز تبدیل کند.

کیف دست دوز پارچه ای

  • پارچه را با در نظر داشتن مدل کیف دست دوز انتخاب کنید. دقت کنید تا برای دوختن کیف به اندازۀ کافی پارچه خریداری کنید.
  • با در نظر گرفتن کاربرد کیفتان پارچۀ مناسب آن را انتخاب کنید. برای مهمانی های شبانه به دنبال پارچه های براق ابریشمی باشید و برای استفادۀ روزمره از کیفتان پارچه ای محکم و بادوام را انتخاب کنید.
  • به دنبال پارچه ای باشید که مقاوم و محکم باشد. اگر از پارچۀ کشی استفاده کنید، تعداد وسایلی که با آن حمل می کنید ممکن است باعث کش آمدن کیف شوند و در نتیجه کیف دست دوز شما شکل و حالت خود را از دست بدهد.

 

  • پارچۀ دیگری برای آستر کیف دست دوز تان خریداری کنید. همیشه کیفتان را با آستر بدوزید تا محافظ دومی برای وسایل شخصیتان باشد.
  • شما حتماً پرده، لباس، رومیزی و یا چیزهای قدیمی دیگری در خانه دارید که پارچه های با کیفتی دارند. می توانید برای دوختن کیفتان از این پارچه ها استفاده کنید.
  • از پارچه هایی استفاده کنید که نقش و نگار و رنگشان جلب توجه می کند. طرح هایی را انتخاب کنید که نمایانگر علاقه و یا رنگ های مورد علاقۀ شماست. اگر می خواهید با اتو تصاویری را روی کیف دست دوز پارچه ای خود منتقل کنید، پارچه ای با رنگ روشن تر انتخاب کنید.

کیف دست دوز

نکات و هشدارها برای کیف دست دوز پارچه ای

  • کسانی که برای اولین بار کار دوخت و دوز می کنند بهتر است از کار با پارچه هایی که برای مبتدیان مشکل است، یعنی پارچه های خیلی ضخیم و یا خیلی ظریف و نازک، اجتناب کنند. کار دوخت و دوز را با پارچه ای که کار با آن ساده است، یعنی پارچۀ نخی و یا پلی استر، شروع کنید.
  • اگر در دستورالعمل مراقبت از پارچه قید شده است که در برابر شستشو و اتو کردن مقاوم است، همیشه قبل از کار دوخت و دوز پارچه را بشویید و اتو کنید.

پارچه مناسب برای کیف دست دوز

منبع

http://www.ehow.com/

 

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *