کیف-دستی

کیف دستی ، آرامگاهی امن و راحت برای وسایل شما

بعضی از لوازم جانبی یا همان اکسسوری‌ها در طول زمان طرفدارهای خود را حفظ کرده‌اند و مانند کلاه و گردن‌بندهای سنگین و درشت از مد نیفتاده‌اند. کیف دستی همه‌جا همراه خانم‌ها می‌رود و مهم‌ترین وسایل آنها را حمل می‌کند. کیف‌های کوچک و بزرگ، تیره و روشن، خرید و مهمانی، هر کدام داستان خود را دارند و همین نکته، اهمیت مدل و سبک کیف را دوچندان می‌کند. بعضی از مدل‌ها از طرح‌های قدیمی الهام گرفته‌اند و برخی هم کاملا مبتکرانه طراحی و دوخته شده‌اند.

کیف دستی

کیف دستی

انواع کیف دستی:

یکی از متداول‌ترین مدل‌ها، کیف خرید است. دسته‌های آن قابل‌تنظیم است و بالای کیف زیپ بزرگ دارد تا در هر زمان به‌راحتی باز شود.

کیف دستی(زیپ دار)

کیف دستی(زیپ دار)

 

کیف رودوشی کاربرد بسیار زیادی دارد و حمل آن آسان است. یک یا دو بنده است، و قد بند به اندازه‌ی کافی بلند خواهد بود که کیف از شانه آویزان شود. اندازه، شکل و جنس این کیف‌ها بسیار متنوع است. هم با لباس رسمی ست می‌شود و هم با پوشاک اسپرت.

کیف دستی(دافل)

کیف دستی(دافل)

کیف دافل که به‌نام یکی از شهرهای بلژیک نام‌گذاری شده، بزرگ‌ترین نوع کیف است. معمولا بند کیف دور عرض آن دوخته شده و در بالای کیف به دسته تبدیل می‌شود. مناسب برای ورزش و سفر و خلاصه هر زمان که یک عالمه وسیله همراه داشته باشید.

کیف دست(بند دار)

کیف دست(بند دار)

کیف بند‌دار که اندازه و شکل گوناگونی دارند، پهن هستند و پایین آنها صاف است. علاوه‌بر دسته‌ی کوتاه، یک یا دو بند بلند دارند که روی شانه یا مدل مورب جلوی بدن قرار می‌گیرند. جیب و قسمت‌های آن به‌خوبی طراحی شده‌اند و برای خانم‌هایی مناسب هستند که هم کیف بزرگ می‌پسندند و هم می‌خواهند مدارک و وسایل مهمی را روزانه همراه داشته باشند. معمولا طراحی شیکی دارند و برای موقعیت‌های رسمی، نیمه‌رسمی و حتا سفرهای کوتاه مناسبند.

کیف(کوله)

کیف(کوله)

اگر تصور می‌کنید کوله‌ها فقط به درد مدرسه می‌خورد، شاید اشتباه کرده باشید. کوله‌پشتی شیک و خوشگل برای خودش یک سبک است. دو دسته دارد که به پشت می‌اندازید و شانه‌ها سنگینی آن‌ را حمل می‌کنند.

کیف دستی(شب)

کیف دستی(شب)

کیف کتابی یا کیف شب را به‌دست می‌گیرند و کمتر به شانه می‌اندازند. حمل آن آسان است، زیرا سبک و کوچک طراحی می‌شود. پول، کارت بانک، و خرده‌ریز آرایشی به‌خوبی در آن جا می‌گیرد.

کیف کتابی مچی نوعی کیف کتابی است که یک گوشه‌ی آن بند کوتاهی دارد و بند کیف را دور مچ دست می‌اندازند. به این ترتیب حرکت شما راحت‌تر و دست‌تان آزاد است.

کیف-هلالی

می‌دانید مدل دوره‌گردها کدام کیف است؟ آن‌را به شکل هلالی تصور کنید که وقتی از روی شانه برمی‌دارید و روی میز می‌گذارید گوشه‌های آن پایین می‌آید. معمولا جادار و بالای آن زیپ‌دار است. این مدل کیف برای تابستان مناسب به‌نظر می‌رسد و در رنگ و جنس آن تنوع وجود دارد.

کیف-خورجینی

کیف خورجینی واقعا هم شبیه خورجین است. اگر به‌دنبال کیفی پر از جیب و بخش‌های مختلف برای دسته‌بندی محتوای کیف‌تان هستید، خورجینی انتخاب خوبی خواهد بود. بسته به طراحی آن برای کاربرد روزانه، نیمه‌رسمی یا حتا رسمی خوب است.

کیف-لوله-ای

کیف لوله‌ای به‌شکل لوله‌ی افقی مدور است که فضای کافی برای وسایل شما خواهد داشت. معمولا بند بلندی دارد که روی شانه می‌افتد. همراه با جین و لباس غیررسمی حتما به شما می‌‌آید.

کیف-آرایشی

کیف آرایشی نیاز به معرفی دارد؟ این دیگر بهترین دوست بیشتر خانم‌ها است. اندازه، شکل و سبک‌های متفاوتی دارد، اما وظیفه‌ی اصلی آن نگهداری و حمل لوازم آرایش و بهداشتی است، بدون این‌که بریزند و بشکنند.

می‌رسیم به کیف دست‌پوش. باید ممنون طراحی مبتکرانه‌ای باشیم که به فکر دست‌های ما در فصل سرما است. این مدل کیف استوانه‌ای که معمولا پشمی، مخمل یا از جنس خز است، در هر دو طرف باز است تا بتوانید دست‌های یخ‌زده را در آن سُر بدهید. نوعی از کیف دست‌پوش که انتهای آن زیپ‌دار است، می‌تواند در سفر مراقب لوازم با ارزش و کوچک شما باشد.

وسایل شما دوست دارند در کدام کیف آرام بگیرند؟

 

 

 

 

 

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *