هنرهای سنتی

تفاهم صنایع دستی و هنرهای سنتی با صندوق ضمانت سرمایه گذاری

تفاهم صنایع دستی و هنرهای سنتی با صندوق ضمانت سرمایه گذاری

تفاهم نامه همکاری معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی و صندوق ضمانت سرمایه گذاری با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان، حسین نژاد مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و جمعی از مدیران و معاونین ظهر امروز ۳۰ آذر ماه در سالن فجر سازمان منعقد شد.

هنرهای سنتی

هنرهای سنتی

حمایت از هنرهای سنتی و صنایع دستی:

بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در این مراسم ضمن تشکر از حضور مدیران و معاونین صندوق ضمانت سرمایه گذاری گفت: این تفاهم نامه آغازی است برای بهبود وضعیت کسب و کار تولید و صادرات که امیدواریم این همکاری ها در آینده نیز ادامه یابد.

هنرهای سنتی

هنرهای سنتی

وی افزود: یکی از مشکلات جدی صنایع دستی این است که کارآفرینان سرمایه لازم را برای ضمانت فعالیت هایشان ندارند که با کمک صندوق امیدواریم بتوانیم بخشی از این کمبودها در این زمینه را جبران کنیم.با تسهیلاتی که این بخش ارائه می کند نهاد های مردمی ، هنرمندان و کار آفرینان می توانند به صورت گسترده تری اقدام به فعالیت کنند، همواره تامین ضمانت ها در زمینه مزایده و مناقصه ها برای هنرمندان و تولید کنندگان مشکل ساز بود که با این اقدام شرایط برای شرکت کارآفرینان در مناقصه ها تسهیل می شود.

هنرهای-سنتی-2

نامور مطلق یادآور شد: با گسترش فعالیت کارآفرینان و هنرمندان با ایجاد چنین شرایطی امیدواریم زمینه افزایش کیفیت و کمیت تولیدات صنایع دستی فراهم شود. واحد های ما در حال حاضر برای تولید تولیدات همشکل و مرغوب کوچک هستند که با این تضامین می توان این تولیدی ها را گسترش داد.

وی تاکید کرد: در بخش حضور در نمایشگاه ها نیز با وجود صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون می توانیم راحتر در نمایشگاه ها به ویژه نمایشگاه های خارجی شرکت داشته باشیم.

هنرهای سنتی

هنرهای سنتی

وی در پایان سخنانش یادآور شد: امیدواریم این آغاز فعالیت های بیشتر و گسترده تری برای رشد و تعالی صنایع دستی صنایع دستی کشور باشد. همچنین در اینجا از تمامی همکارانمان در معاونت صنایع دستی نهایت تشکر را داریم که شرایط را برای انعقاد این تفاهم نامه فراهم آوردند تا خیر و برکت ملموس آن نصیب هنرمندان کشور شود.

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *