کارگاه آموزشی توسع صنایع دستی با محوریت دستیابی به بازار داخلی و خارجی

کارگاه آموزشی توسع صنایع دستی با محوریت دستیابی به بازار داخلی و خارجی

کارگاه آموزشی توسعه صنایع دستی با حضوررئیس منطقه ای شورای جهانی صنایع دستی آسیا –اقیانوسیه با محوریت دست یابی به بازارهای داخلی و خارجی جدید در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود.

کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی توسعه صنایع دستی با محوریت دست یابی به بازارهای داخلی و خارجی جدید با حضور پروفسور کوین مورای، رئیس منطقه ای شورای جهانی صنایع دستی آسیا –اقیانوسیه و سر دبیر مجله گارلند و دانشنامه آنلاین صنایع دستی در منطقه آسیا – اقیانوسیه و مدرس دانشگاه ملبورن استرالیا با هدف آشنا کردن شركت كنندگان با مبانی و اصول توسعه صنایع دستی و بررسی بازارهای داخلی و خارجی جدید برگزار می شود.

کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی

 

اين برنامه آموزشي باعث می شود تا شرکت کنندگان بتوانند با كمك مطالب علمي و راهنماهاي عملي ارائه شده در اين كارگاه،‌ ارزش گذاری محصولات خود را برای بازارهای داخلی و خارجی انجام دهند. در اين بخش، تلاش مي شود با کمک راهبردهاي يادگيري مشارکتي، گروه هدف براي رسيدن به اهداف آموزشي هدايت شوند.

کارگاه-آموزشی-2

کارگاه آموزشی

گروه هدف اختصاصی در اين برنامه آموزشي، هنرمندان و صنعتگران عضو شورای جهانی صنایع دستی هستند ولی با توجه به اهميت نقش آموزش در فعاليت های ساير کارشناسان معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی، محتوای آن می تواند برای گروه های مختلف کارشناسی نيز مورد استفاده قرار گيرد.لازم به ذکر است، عناوین و مباحث مورد بحث و آموزش در این کارگاه آموزشی شامل انواع بازار صنایع دستی،روش های تجارت خارجی، کمیسیون های مرتبط با صنایع دستی، لیبل سازی و تعریف لوگو، ارائه الگوهای خرید و فروش الکترونیکی دو کشور آمریکا و هند، کد های QR و روش های ارزشگذاری به محصولات صنایع دستی است.

کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی

گفتنی است، اين کارگاه در دو روز متوالي (۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۵) برگزار مي شود و شرکت کنندگان در هر روز حداقل شش ساعت مفيد (از ساعت ۱۰ تا ۱۶ بعد از ظهر) در کارگاه حضور دارند. همچنین این کارگاه متشکل از جلسات عمومي و کار گروهي است.

منبع:http://goo.gl/Y8H7AE

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *