کیف چرمی رودوشی

چگونگی انتخاب یک کیف چرم دوشی اسپرت

چگونگی انتخاب یک کیف چرم دوشی اسپرت (کیفی نسبتاً بزرگ با دسته ای بلند)

زیاد سخت نگیرید. لازم نیست انتخاب یک کیف چرم دوشی اسپرت برای آقایان کار پیچیده ای باشد. در اینجا به مواردی اشاره می کنیم که هنگام انتخاب چنین کیفی برای خودتان یا برای یک آقا باید در نظر داشته باشید.

کیف چرم دوشی

کیف چرم دوشی

کیفیت تولید

چگونگی درست کردن کیف کیفیت آن را نشان می دهد. کیفیت محصول یکی از اولین مواردی است که باید با دقت مورد توجه قرار دهید، زیرا به شما کمک می کند تا متوجه شوید کیفتان چه مدت دوام خواهد آورد. کیف های چرم دوشی اسپرتی که به صورت انبوه تولید می شوند، هر چقدر هم که برای آنها هزینه کرده باشید، مدت زیادی دوام نخواهند آورد. منظور از روش ها و انواع چرمی که برای تولید انبوه این گونه کیف ها استفاده می شوند آن است که رضایت مشتریان را برای کوتاه مدت برآورده کند. مهم نیست که چقدر امکان دارد یک کیف چرم دوشی اسپرت خوب و عالی به نظر برسد، این کیف برای استفادۀ طولانی مدت درست نشده است. یک کیف چرم دوشی اسپرت می تواند چندین سال دوام بیاورد، حتی به اندازه ای که آن را به فرزند خود بدهید، اما باید کیفی را بیابید که یک استاد کار چرم با استفاده از روش های سنتی این صنعت آن را درست کرده باشد. شما می توانید مطمئن باشید که چنین کیفی با دست و با استفاده ازابزارهای سنتی مانند درفش، دستگاه دوخت چرم، شیارزن چرم، سمبه و غیره درست می شود. شما باید بگردید و جایی را پیدا کنید که کیف های چرم دست دوز می فروشند. به جستجویتان ادامه دهید، چون هنوز هم این گونه مکان ها وجود دارند. سایت هایی هم در اینترنت یافت می شوند که کیف های چرم دست دوز می فروشند.

کیف چرم دوشی

کیف چرم دوشی

کیفیت چرم و لوازم دیگر

هر نوع چرمی با کیفیت و ظاهر خاص خودش می تواند چشمگیر و زیبا باشد، البته این هم بستگی به شخصی دارد که می خواهد به شما یک کیف چرم دوشی اسپرت مردانه بفروشد. کیف هایی را می توان یافت که با چرم های جذاب و خیره کننده ای مانند چرم کروکودیل و دیگر خزندگان درست شده اند، اما متداول ترین انواع چرم، چرم گوساله و گاو می باشند. مارکی را پیدا کنید که مطمئن هستید کیف دوشی اسپرت مردانه را با چرم طبیعی درست می کند. آنچه که باعث خصوصیت ویژۀ چنین کیف هایی می شود عیوب کم اهمیت و ناچیز سطح چرم است. این عیوب باعث می شوند که به مرور با استفاده از کیف، چرم تیره تر شده و زیبایی کیف با کهنه شدن همچنان حفط شود. شاید چرم دوباره ساخته (از مخلوط کردن الیاف چرم با مواد دیگر به دست می آید) یا محصولات کوچکی که با خرده های چرم درست می شوند، هنوز هم چرم باشند، اما دوام زیادی ندارند، هنگامی که کهنه می شوند به زیبایی چرم طبیعی باقی نمی مانند، و بنابراین باید از خریدن آنها اجتناب کرد. اطمینان حاصل کنید که کیف را از جایی می خرید (چه از مغازه و چه از سایت اینترنتی) که آن را با چرم واقعی درست کرده باشد، چون تعداد جاهایی که چرم مصنوعی را به جای چرم طبیعی می فروشند در حال افزایش است. دقت داشته باشید تا محصولی که انتخاب می کنید فقط از چرم گوساله یا گاو باشد.

 

کیف چرم دوشی

کیف چرم دوشی

استفادۀ معمول مورد نظر

مسئلۀ مهم دیگری که هنگام انتخاب یک کیف چرم دوشی اسپرت باید در نظر داشته باشید آن است که قصد چه نوع استفاده ای از آن را دارید. انتخاب نوع مناسب کیف چرمی مهم است، چون اگر مطابق کاربرد مورد نظرتان نباشد، احتمالاً زیاد از آن استفاده نخواهید کرد. اگر به شیوۀ زندگی خود و کیف هایی که قبلاً استفاده کرده اید، فکر کنید، به شما کمک خواهد کرد تا روش صحیحی را برای خریدتان در پیش بگیرید. نوع کیفی را در نظر بگیرید که مناسب چنین شیوۀ زندگی باشد. آیا یادتان می ماند که از کیف چرم دوشی اسپرت خود مراقبت کرده و آن را مرتب تمیز کنید؟ همانطور که شما به نظافت و بهداشت شخصی نیاز دارید، یک کیف چرم دوشی اسپرت هم به همین مقدار توجه لازم دارد. چرم با گذشت زمان بهتر می شود و باید خوب به آن توجه کرد و از آن مراقبت نمود. برای مثال، شما باید به منظور حفاظت از چرم از موادی مانند واکس ها، لوسیون ها و یا روغن ها به طور منظم استفاده کنید، و هر زمان لکه ای روی چرم به وجود آمد، بلافاصله آن را پاک کنید. اگر از کیفتان مراقبت نکنید، مهم نیست که یک استادکار  چقدر آن را خوب و عالی درست کرده  و کیفیت چرم به کار رفته چه باشد، عمر کیف کوتاه شده و دوام چندانی نخواهد آورد.

خوب به این مسئله فکر کنید که کیف را برای چه منظوری می خواهید استفاده کنید. آیا قصد این را دارید که اشیای بزرگ و سنگین با آن حمل کنید؟ آیا هر روز از آن استفاده خواهید کرد؟ اطمینان حاصل کنید که کیف انتخابی شما مناسب باشد. برای مثال، اگر یک لپ تاپ دارید، کیفی را انتخاب کنید که جای مناسبی برای دستگاه شما داشته باشد تا به آن آسیب نرسد. اگر اغلب به سفر می روید، کیفی را بخرید که حمل آن برایتان راحت باشد. در غیر این صورت آن را با خود نمی برید و در خانه می گذارید، و این چه فایده ای خواهد داشت؟

کیف چرم دوشی

کیف چرم دوشی

انتخاب مدل کیف

معمولاً از چه مدی پیروی می کنید؟ آیا شما از آن دسته افرادی هستید که از سبک های مد جسورانه پیروی می کند، یا  این که یک کیف ساده و شیک را می پسندد؟ شما می توانید کیف های چرم دوشی اسپرت را در مدل ها، رنگ ها و شکل- های مختلف بیابید، که البته این بستگی به مارک آن دارد. آیا کیفی با رنگ های پر زرق و برق و نقش هایی غیر معمول دلتان می خواهد که هر کسی نداشته باشد یا دنبال کیفی شیک وکلاسیک می گردید که هیچگاه از مد نمی افتد؟ اگر جستجو کنید، بالاخره کیفی را می یابید که مناسب شما بوده و در عین حال استادانه درست شده و دارای کیفیت باشد.

کیف چرم دوشی

کیف چرم دوشی

مسئلۀ قیمت

مسئله ای بسیار مهم درتصمیم گیری و خرید کیف آن است که توجه داشته باشید اگر یک کیف چرم دوشی اسپرت ارزان قیمت خریداری کنید، کیفی کم دوام خریده اید. گول قیمت ارزان را نخورید. کیف های ارزان دست دوز نیستند و یک استاد کار آنها را درست نکرده است، و احتمالاً چرم با کیفیتی برای آن استفاده نشده و عمر کوتاهی خواهند داشت. لازم نیست که مبلغ زیادی بابت یک کیف چرم دوشی اسپرت مردانه بپردازید، اما در مورد مارک هایی که قیمت های پایینی را عرضه می کنند، هوشیار باشید. هیچ سحر و جادویی در کار نیست، کیفیت کیفی که می خرید مطابق پولی است که بابت آن داده اید. من سایتی را در اینترنت یافتم که کیف هایی خوش دوخت با قیمت مناسب ارائه می کند. این سایت سفارش هم قبول می کند، یعنی آنها کیفی را مطابق سفارش شما می دوزند و عرضه می کنند. با این که محصولات دست دوز و سفارشی هستند، قیمت هایشان بسیار خوب است و کیفیت بهتری نسبت به کیف هایی دارند که مارک های معروف با همین قیمت ارائه می کنند.

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، مراحل خریداری یک کیف چرم دوشی اسپرت مردانه می باشند. جنبه های مهمی را که با هم بررسی کردیم مانند کیفت تولید و لوازم به کار رفته، ظاهر و مدل، قیمت و کاربرد کیف را در نظر داشته باشید. حالا شما با استفاده از فرایند صحیح انتخاب یک کیف چرم دوشی اسپرت مردانه می توانید کیفی بادوام خریداری کنید.

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *