مد

چگونه طبق مد روز لباس بپوشیم

بخش اول:

چگونه طبق مد روز لباس بپوشیم

بعضی مواقع به نظر می رسد که زیبایی در چشم بیننده نیست، این طور نیست؟ مد می تواند گول زننده و فقط مختص ثروتمندان به نظر برسد؛ اما قدم برداشتن به سوی اعتماد به نفس و داشتن لباس های مطابق مد روز بسیار آسانتر است از آنچه که فکر می کنید.

مد

مد

زمینۀ کار را فراهم کنید

لباس

لباس

١- به پوشاک تان نظم و ترتیب بدهید. تمام لباس های خود را از کمد درآورید و تصمیم بگیرید که کدام ها را می خواهید و کدام ها را نمی خواهید. آن دسته از لباس هایتان را که یک سال است نپوشیده اید، یا دیگر اندازۀ شما و یا مطابق سلیقۀ شما نیستند را ببخشید یا بفروشید.

اگر لباسی دارید که یک سال است آن را نپوشیده اید، دلتان برایش تنگ نخواهد شد. فکر کردن این که «ممکن است یک روز به این احتیاج داشته باشم!» بیشتر وقت ها به شما این حس را خواهد داد که چیز دیگری برای پوشیدن ندارید. بدهید برود. شاید کس دیگری به آن نیاز داشته باشد و آن را دوست بدارد.

اگر لباس های زیادی دارید که دیگر اندازۀ شما نیستند (کوچک شده اند)، همۀ آنها را نگه ندارید به امید این که یک روز بتوانید دوباره از آنها استفاده کنید. چند تایی را که دوست دارید نگه دارید، اما بقیه را بیرون بریزید. کمدی پر از لباس- های سایز کوچک می تواند انگیزه را بسیار کاهش دهد.

مد

مد

٢- نوع اندام و بدن خود را بشناسید و مناسب آن لباس بپوشید. اگر اندامی مناسب برای مد روز ترین لباس های کنونی دنیا نداشته باشید، وقتی آنها را بپوشید زیبا به نظر نخواهند رسید. این بدان معنی نیست که شما خیلی چاق، لاغر، بلند و یا کوتاه هستید. شکل اندام شما صرفاً مناسب آن برش لباس نیست.

هر لباسی را که به روی تنتان خوب نمی نشیند و شما کاملاً متوجه آن خواهید شد، دور بیاندازید. اگر تصویر سایه نمای شما کاملاً آن طوری نیست که باید باشد، احتمالاً آن لباس را نخواهید پوشید.

وقتی که خرید می کنید، نوع اندام و بدن خود را در نظر داشته باشید. برای بیشتر زنان، ایده آل آن است که لباس کمر را باریکتر و پاها را کشیده تر به نظر برساند. اگر هنگاو خرید به مشکلی برخوردید، می توانید از یک فروشندۀ حرفه ای کمک بگیرید. این شغل آنهاست که در انتخاب لباسی مناسب و برازنده به شما کمک کنند.

مد

مد

٣- تا جایی که امکان دارد بی طرفانه و منصفانه خودتان را خوب در آینه نگاه کنید. آن قسمت های ظاهری اندامتنان را که دوست دارید و دوست ندارید، برای خود مشخص کنید. کدام قسمت ها را می خواهید بپوشانید و به کدام یک می- خواهید اهمیت بدهید؟ رنگ مورد علاقۀ شما چیست؟

قبل از رفتن به خرید، جواب دادن به این سؤال ها اهمیت دارد تا بدانید که چه می خواهید بخرید! اگر از این مسائل هیچ اطلاعی نداشته باشید، خرید کردن لباس های جدید می تواند کار بسیار وحشتناکی باشد.

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *