کیف دست دوز

کیف دست دوز با کیفیت و ٣ نکته برای خرید آن

٣ نکته برای خرید کیف دست دوز با کیفیت

صنعت مد در چند سال اخیر بسیار توسعه یافته است. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از طراحان مستقل کیف های زنانه وجود دارند که با دستگاه های دوختشان زیباترین کیف هایی را که تا حال دیده‌اید می دوزند. امروزه مدل ها و انواع مختلف بسیار زیادی از این نوع کیف دست دوز وجود دارند که می توان از آنها انتخاب کرد.

کیف دست دوز

کیف دست دوز

شما می توانید همه نوع مدل از کیف های زیر بغلی زیپی گرفته تا کیف هایی با در تا شو یا لوله‌ای، کوچک، متوسط، بزرگ، چرمی، پارچه ای، رو دوشی، بدون بند، ساک مانند کوچک و بزرگ را بیابید و از آنها انتخاب کنید. با داشتن چنین حق انتخابی، می خواهم کمی جلوی گیج شدنتان را بگیرم و نکاتی را در مورد چگونگی انتخاب یک کیف دست دوز با کیفیت و با دوام را برایتان شرح دهم. در ضمن این کار طرز فکر طراحان مستقلی مانند من را برای شما کمی روشن می کند.

کیف دست دوز

کیف دست دوز

درزها و دوخت کیف دست دوز

طراحان مستقل کیف های زنانه در دوخت کیف دقت بسیاری می کنند. مهم ترین مسئله در مورد خرید یک کیف دست دوز خوب، چه زیر بغلی و چه ساک مانند، آن است که درزها باید بی عیب و نقص باشند وگرنه در نهایت تمام کیف از هم باز می شود. ممکن است که این مسئله مشخص به نظر برسد، اما دقت زیادی باید در این مورد به کار برد تا وسایل کیف به طور ناگهانی از آن بیرون نریزد. باید پهنای درز به اندازۀ کافی باشد تا دوخت به خوبی کیف را نگه دارد. در ضمن دوخت بخیه ها باید محکم و میزان کشیدگیشان مناسب باشد، و طول دوخت بخیه ها هم باید مناسب و تقریباً یکنواخت باشد.

کیف دست دوز

کیف دست دوز

 

طرح و ریزه کاری کیف دست دوز

هنگام خرید یک کیف باید با خود فکر کنید که چه چیزی باعث منحصر به فرد شدن آن می‌شود؟ آیا طرح، شکل و یا جنس آن است که آن را منحصر به فرد می کند؟ هنگام خرید یک کیف دست دوز باید این مسئله را در نظر بگیرید که هر کدام از این موارد ذکر شده به خودی خود اندکی بی نظیر هستند. برای مثال، ممکن است دوخت بخیه ها با توجه به جنس کیف پهن تر یا نازک تر باشد، و یا شکل کیف کمی متفاوت باشد. این موارد بر کل دوخت و زیبایی خیره کنندۀ کیف تأثیر نمی گذارد. فقط این مسئله را برای شما روشن می کند که هیچ دو کیفی شبیه هم نیستند و هر کیف دست دوز  منحصراً برای شما دوخته شده است.

کیف دست دوز

کیف دست دوز

جنس کیف دست دوز

به نکتۀ جالب رسیدیم. کیف دست دوز در مجموعۀ متنوعی از نقش ها، رنگ ها و جنس‌های مختلف از جمله پارچۀ نخی، پارچۀ ابریشمی گلدوزی شده، چرم، چرم مصنوعی، پوست حیوانات  و غیره ارائه می شوند. در انتخاب کیفی واقعاً منحصر به فرد، جنس آن است که باعث گیج شدن شما می شود. هنگام خرید پارچه، جدا از این که بیش از نیازم خرید می کنم، به دنبال نقش ها و بافت هایی هستم که برای من جالب توجه هستند. وقتی که پارچه ها را انتخاب می کنم، در نظر دارم که هر چه خریداری می کنم باید مناسب نوع کیفی باشد که قصد دوختن آن را دارم. این بدان معنی است که پارچه ای را خریداری نمی کنم که از نظر من نازک و بی دوام باشد چون می خواهم مشتریانم هم کیفی زیبا داشته باشند و هم بادوام.

جنس کیف

جنس کیف

منبع

http://houseofmoruka.com/

 

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *