طرح گبه و فرش ایرانی در فشن شوی نیویورک

طرح زیبای گبه و فرش های ایرانی، این بار در فشن شوی نیویورک

طرح زیبای گبه و فرش های ایرانی، این بار در فشن شوی نیویورک

چند سالی است که گبه و فرش های ایرانی مورد توجه طراحان مطرح امریکایی و اروپایی قرار گرفته است. این بار یکی از معروف ترین طراحان امریکایی در طراحی لباس هایش از طرح های گبه و فرش های ایرانی استفاده کرده است.

طرح گبه و فرش در لباس

طرح گبه و فرش در لباس

جدیدترین طراحی های طراحی معروف امریکایی با الهام از گبه و فرش های ایرانی

توری بُرچ Tory Burch ، فشن دیزاینر مشهور آمریکایی ( ۴۹  ساله ) که تا کنون چندین جایزه در دنیای مُد دریافت کرده، در فشن شوی جدید این برند برای پائیز و زمستان ۲۰۱۶، کلکسیون لباس‌های خود را با نام ملاقات شرق و غرب، با الهام از گبه و قالی ایرانی و مراکشی طراحی کرده است.

طرح گبه و فرش در لباس

طرح گبه و فرش در لباس

توری برچ Tory Burch که این روزها از طراحان مطرح آمریکاست، با طرح های شیک و کلاسیک خود، جایگاه ویژه ای در میان زنان پیرو مد کسب کرده است. یکی از طرفداران پر و پا قرص طرح های شیک برچ، درو بریمور، بازیگر مشهور آمریکایی است.

طرح گبه و فرش در لباس

طرح گبه و فرش در لباس

این فشن شو نشان داد کi یک طراح خوش فکر آمریکایی که در نیویورک زندگی می کند، بهتر از طراحان شرقی می تواند از نقش‌ و نگارهای سنتی ایرانیان استفاده کند و علاوه بر یک اثر هنری، محصولی با کیفیت تولید کند که از نظر اقتصادی و فرهنگی هم مفید است.

فشن شوی نیویورک

فشن شوی نیویورک

سال گذشته هم برند فشن مشهور «ژیوانشی» از طرح و نقش گبه و قالی ایرانی در کلکسیون لباس‌های جدید خود استفاده کرده بود. فشن شوی زیبای توری بُرچ با حضور مدل‌های جذابی که لباس‌های طرح قالی و گبه ایرانی بر تن دارند.

منبع:http://goo.gl/8SZwrZ

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *