صنایع دستی خراسان شمالی

ارایه تصویری روشن و زیبا از ایران مهمترین دستاورد دولت یازدهم است

بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنر های سنتی کشور در آئین گشایش ششمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان شمالی در منطقه نمونه ملی بش قارداش ، ارایه تصویری روشن و شفاف از ایران را از مهمترین دستاورد های دولت یازدهم عنوان کرد.

صنایع دستی خراسان شمالی

صنایع دستی خراسان شمالی

نامور مطلق با بیان موردی نگاه گذشته به ایران و ایران هراسی و تصور غلط بیگانگان به ایران تصریح کرد: دولت یازدهم با ارایه چهره واقعی ایران و مردم ایران اشاعه دهنده فرهنگ و هنر ایران به دنیا بود .
وی با تقدیر از اقدامات ارزنده استان در حوزه حمایت و ترویج صنایع دستی گفت: توجه به مسئله هنر و صنایع دستی از ارکان مهم توسعه است که تلاش در این زمینه دارای اهمیت و جایگاه بسیار بالایی است .

صنایع دستی خراسان شمالی

صنایع دستی خراسان شمالی

محمد سویدانلوئی مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان نیز در این مراسم از حضور گرم بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و حمایتهای ایشان در برپائی این نمایشگاه قدردانی نمود .

صنایع دستی خراسان شمالی

صنایع دستی خراسان شمالی

همچنین درادامه این مراسم نوروزیان معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی نیز با تقدیر از مسئولان برگزاری توجه به صنایع دستی را مولد اقتصاد استان اعلام کرد . ایشان حضور فرهنگی بدون مرز دانش و تمدن ایران در اقصی نقاط عالم را از نقاط قوت این فرهنگ دانسته و آن را مایه مباهات مردم کشور دانست .
لازم به ذکر است، در این مراسم همچنین از لوح ثبت نشان علامت استاندارد گلیم (سفره کردی ) خراسان شمالی به همت آموزشگاه آزاد هنری روژین و سامانه فروش اینترنتی صنایع دستی توسط بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور پرده برداری شد و در ادامه ششمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان نیز افتتاح گردید .

منبع:  http://goo.gl/vvxfCK

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *