کیف زنانه

توصیه هایی برای خرید کیف زنانه چرمی

توصیه هایی برای خرید کیف زنانه  چرمی

هنگام خرید کیف زنانه  چرمی، مواردی را باید مورد توجه قرار داد. زیرا یک کیف چرمی می تواند نمایانگر سرمایۀ قابل توجه ای باشد که سال های بسیاری دوام خواهد آورد و از آن استفاده می شود. بنابراین مهم است که با دقت انتخاب شود.

کیف زنانه

کیف زنانه

مدل

کیف های زنانه در مدل های مختلف از جمله کیف های ساکی، کیف های دوشی، کیف های بزرگ مدل هلالی شل، کیف- های اسپرت مدرسه ای دسته بلند و کیف های بدون دسته در بازار عرضه می شوند. مدلی را انتخاب کنید که مناسب شخصیت شما و هماهنگ با لباس هایتان باشد. همچنین، مدلی را انتخاب کنید که هنگام استفاده از آن راحت باشید. طول و پهنای دسته ها را مورد توجه قرار دهید. آیا با قرار دادن کیف روی شانۀ خود احساس راحتی می کنید یا ترجیح می- دهید که دسته های کیف به اندازه ای بلند باشند که بتوانید آن را از یک طرف بدن به طرف دیگر آویزان کرده و بدون دست آن را حمل کنید؟ وقتی کیف را با وسایل خود پر می کنید، وزن آن چقدر خواهد شد؟ آیا حمل آین مقدار وزن برای شما مشکل نیست؟

کیف زنانه

کیف زنانه

بودجه

قیمت کیف های دوخته شده از چرم واقعی و طبیعی بیشتر از کیف هایی است که با مواد مصنوعی درست می شوند. قیمت انواع مختلف چرم مانند چرم دانه دار کامل یا چرم دانه دار یک رویه با هم متفاوت است. در ضمن، قیمت بعضی از مارک- ها از مارک های دیگر بیشتر است. اول، بودجۀ خرید کیف را مشخص کنید. تصمیم گرفتن در مورد مبلغی که می خواهید خرج کنید، در محدود کردن نوع کیفی که توانایی خرید آن را دارید، کمک خواهد کرد.

پرداخت چرم

از طبیعی بودن چرم کیف مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید و دقت کنید که چرم مصنوعی نباشد. به پرداخت چرم کیف توجه کنید. آیا وقتی چرم را لمس می کنید، نرم و صاف است؟ آیا عیب و نقصی یا علامتی روی چرم وجود دارد؟ معمولاً چرم های نرم تر وصاف تر گران قیمت تر هستند، چون این لطافت و نرمی نشان دهندۀ کیفیت بالاتر چرم می باشد.

کیف زنانه

کیف زنانه

دوخت

داخل کیف را به اندازۀ بیرون آن با دقت بررسی کنید. در کل،کیفیت دوخت بر استحکام و دوام کیف اثر می گذارد، بنابراین دقت کنید و ببینید که درزها و دوخت صاف و مرتب هستند. اگر این طور نیست، کیف را نباید خرید.

بندها و لوازم جانبی

اگر کیف با بندهای اضافی یا لوازم جانبی همراه است، آنها را هم بررسی کنید. باید دقت کرد تا سگک ها، دکمه های پرچی و زیپ ها بی عیب و نقص باشند. آیا استفاده از زیپ برای شما آسان تر است یا دکمه های پرچی یا عادی را ترجیح می- دهید؟ آیا قسمتی لایی دار برای لپ تاپ یا تبلت خود در بیرون کیف نیاز دارید؟

کیف زنانه

کیف زنانه

بو

کیف های زنانۀ چرمی اغلب بوی مشخصی دارند.رایحۀ بعضی از چرم ها واضح تر و مشخص تر از دیگر چرم هاست. در حالی که ممکن است این بو با گذشت زمان کم شود، باز هم امکان دارد که کیفتان بوی چرم بدهد. بیشتر افراد این بو را ناخوشایند محسوب نمی کنند، اما وقتی در مورد کیف تصمیم می گیرید این مسئله را در نظر داشته باشید.

ضمانت نامه

به دلیل این که یک کیف چرمی می تواند نمایانگر سرمایۀ قابل توجه ای باشد، باید چک کنید تا ببینید فروشنده یا طراح چه نوع ضمانت نامه یا گارانتی را در اختیار شما قرار می دهد. آیا تعمیر یا تعویض شامل ضمانت نامه می شود؟ مدت ضمانت نامه چقدر است؟ چه نوع مدرکی نیاز دارید تا بتوانید از ضمانت نامه استفاده کنید؟ آیا ادعای گارانتی آسان است؟

کیف زنانه

کیف زنانه

مراقبت

کیف های زنانۀ درست شده از چرم طبیعی نیاز به مراقبت دارند تا زیبایی خود را حفظ کنند. این مراقبت شاملچندین باراستفاده از نرم کننده در سال، تمیز کردن کیف با تمیز کننده های مناسب و در صورت امکان خشک نگه داشتن آن می باشد. قبل از خرید کیف، این مسئله را مورد توجه قرار دهید که حاضرید همان طور که توصیه شده از کیف مراقبت کنید. مواظبت و تمیز کردن صحیح کیف عمر آن را طولانی خواهد کرد، در حالی که مراقبت نادرست ممکن است به آن آسیب برساند. اگر کیف دستورالعملی برای مراقبت همراه خود ندارد، شما باید از فروشنده یا فروشگاه بخواهید تا آن را در اختیارتان بگذارد.

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *