روش تبدیل وسایل دور انداختنی به هنرهای دستی

روش تبدیل  وسایل دور انداختنی به هنرهای دستی

این ١٩ روش عالی تبدیل وسایل دور انداختنی به هنرهای دستی راه بسیار خوبی برای خلق یک کار هنری و در عین حال بازیافت کردن نیز می باشد. چرا از وسایلی که داریم برای درست کردن هدایایی زیبا و ع١٩ الی استفاده نکنیم؟ درست کردن این کارهای دستی موافق محیط زیست روشی مسئولانه برای لذت بردن از این هنر می باشد و مطمئناً بسیار ارزانتر از خرید مواد مورد نیاز جدید می باشد. این گونه صنایع دستی که از مواد بازیافتی درست می شوند بهترین راه برای جلوگیری از انباشته شدن زباله و کمک به کره زمین می باشد و همینطور اجازه می دهد که خلاق باشیم.

وسایل دور انداختنی

وسایل دور انداختنی

مردم هر روز اشیای بسیار زیادی را دور می ریزند. چطور می شد اگر می توانستیم از این اشیا برای خلق کارهای دستی استفاده کنیم؟ بطری هایمان می توانستند به کارهای هنری و کاغذهایمان به تزئینات تبدیل شوند و ظروف نگهدارنده می توانستند با روش هایی کاملاً جدید دوباره استفاده شوند و چیزهای تازه ای را در خود نگه دارند. حالا این کار امکان- پذیر است! به فهرست تبدیل اشیای دور انداختنی به هنرهای دستی ما نگاهی بیاندازید و ببینید که کدام یک را می- خواهید امروز امتحان کنید!

فهرست وسایل دور انداختنی ١٩ روش تبدیل  به هنرهای دستی

  • بطری ها و نوشابه
  • کاغذ و مقوا
  • تبدیل ظروف نگهدارنده به ظروف نگهداندۀ جدید
  • هنرهای دستی با تکه های پارچه

بطری ها و نوشابه

وسایل دور ریختنی

وسایل دور ریختنی

١ صلیب های ساخته شده از درپوش بطری ــ این هنرهای دستی خانگی، درپوش های بطری های قدیمی شما را بازیافت کرده و یک شیء معنی دار را برای استفاده شما خلق می کنند. یکی هم برای دوستتان درست کنید تا بتوانید با هم از آنها استفاده کنید!

وسایل دور ریختنی

وسایل دور ریختنی

٢ تزیین لیوان های نوشابه با درپوش بطری ــ این تزئینات زیبای لیوان های نوشابه به شما کمک می کند تا بفهمید کدام لیوان نوشابه مال شماست. در ضمن، این تزئینات باعث می شوند که سر صحبت با مهمانان باز شود. دوستانتان بسیار تعجب خواهند کرد وقتی بگویید که خودتان آنها را از درپوش های بازیافتی درست کرده اید.

وسایل دور ریختنی

وسایل دور ریختنی

٣ کار هنری با درب بطری پلاستیکی ــ این کار هنری با سلیقه با درپوش های بازیافتی بطری های پلاستیکی ساخته شده است. ساختن یک شیء زیبا از چیزی که در غیر این صورت در سطل آشغال جای می گرفت، کار فوق العاده ای است.

وسایل دور ریختنی

وسایل دور ریختنی

٤ ساختن حیوانات با قوطی های نوشابۀ له شده ــ درست کردن این حیوانات بانمک آسان می باشد و کار بسیار جالبی برای بزرگسالان و کودکان است. خانۀ خود را با این حیوانات خنده دار تزئین کنید و بدانید که از قوطی هایی استفاده کرده اید که در غیر این صورت در گورستان زباله جای می گرفتند.

وسایل دور ریختنی

وسایل دور ریختنی

٥ درست کردن زیر لیوانی با قوطی های نوشابه ــ این زیر لیوانی ها که مارک قوطی نوشابۀ آنها به راحتی قابل تشخیص هستند، باعث لبخند مهمانان شما خواهند شد. با این زیر لیوانی هایی که درست کرده اید، علاقۀ خود را به مارک نوشابۀ دلخواهتان نشان دهید. از آنجا که شرکت های نوشابه سازی علامت تجاری خود را عوض می کنند، می توانید در طول یک مدت چندین زیر لیوانی درست کنید که وفاداری دیرینۀ شما را به نوشابۀ دلخواهتان نشان دهد.

ادامه روش ها را در مقاله ای دیگر برایتان ارائه خواهیم داد.

برای خرید صنایع دستی و محصولات دست ساز هنری کلیک کنید

خرید صنایع دستی و دست ساز های هنری از دستینو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *